Könyvek: Utazás, helytörténet

Tételek száma: 252

Heltai, Franz: Das neue Zentralgaswerk. Der Haupt- und Residenzstadt Budapest. Hrsg. von Dr. - -.Bp., 1910, Druckerei Haupt- und Residenzstadt, 6+89 p.+2 t. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen javítással.
19073.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Kézdivásárhely. Szerk.: Sylvester Lajos, Incze László. Kézdivásárhely, é.n., Kézdivásárhelyi Múzeum. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
19074.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Baróti Lajos: Adattár Délmagyarország XVIII. századi történetéhez. III. rész. A ,,Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Muzeum-Társulat megbízásából szerkeszti dr. Baróti Lajos. Temesvár, 1895, Csanád-Egyházmegyei Könyvsajtón,2+297-443 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
19075.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Történelmi Adattár. Csanád-egyházmegye hajdana s jelenéhez. 1873. 3. évfolyam. november, decemberi, Szerk. Orthmayr Tivadar, Szentkláray Jenő. Temesvár, 1873, Diemer Károly. Folyamatos lapszámozás. Kiadói papírborítóban, egyiken hiány
19076.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Történelmi Adattár. Csanád-egyházmegye hajdana s jelenéhez. 1874. 4. évfolyam. január, február, Szerk. Orthmayr Tivadar, Szentkláray Jenő. Temesvár, 1874, Diemer Károly. Folyamatos lapszámozás. Kiadói papírborítóban, egyiken hiány
19077.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
19078.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
19079.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
19080.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Dr. Jókai Oszkár: Arcok, emberek, tűz- és káresetek. A 100 éves kispesti tűzoltóság történetéből. ALÁÍRT! Készült 1000 példányban. Bp., 1988. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19081.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Budapest Székesfőváros Várostörténeti Monográfiái 7. Tanulmányok Budapest Múltjából. 1936, Budapest Székesfőváros kiadása, sérült kiadói papírkötés.
19082.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
19083.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Altwiener Bilderbuch: 72 Ansichten Nach Alten Stichen Wien, 1909. Gottlieb Verlag. 64p. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel.
19084.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft