19001.
463. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
28 000 Ft
Szabolcs vármegye. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. Magyarország monografiája. Bp.,(1900), Apollo,(Légrády-ny.),XV+574 p. +12 (közte 4 színes tábla) t. + 2 (Szabolcs vármegye térképe, Nyíregyháza térképe) t. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott, illusztrált egészvászon-kötés, Leszik-kötés, színezett lapszélekkel, kissé kopott borítóval, a gerincen apró sérüléssel, a címlap előtti lapon szakadással, a címlapon régi intézményi bélyegzéssel.