Porcelán Tételek száma: 422
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2762087
11436
431
Herendi Kakas Marci, Kézzel festett. jelzett, hibátlan. 12 cm 2764168
11437
431
14000
Herendi Viktória mintás körmös mini váza, kézzel festett, jelzett, kopott, m:13cm 2764257
11438
431
Herendi mézet cipelő maci (mackó, medve), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 2753523
11439
431
Herendi Apponyi mintás váza, jelzett, kis kopással, m: 20 cm 2747514
11440
431
Herendi Léda és a hattyú. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 10 cm 2775601
11441
431
Herendi porcelán kacsapár, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. m: 7×8×11,5 cm 2765717
11442
431
Herendi kacsa. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 7 cm 2719983
11443
431
Herendi pipázó kacsa. Kézzel festett. Jelzett, hibátlan. m: 10 cm 2625268
11444
431
Herendi Viktória mintás szív alakú bonbonier, kézzel festett, jelzett, nagyon apró lepattanások a rózsákon, aranyozáson kopásnyomok, 7,5x7 cm, m: 7 cm 2637587
11445
431
Herendi liba. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15x11 cm 2705136
11446
431
Herendi porcelán harkály figura, kézzel festett, jelzett, egészen apró kopásnyommal, m: 4,5 cm 2753530
11447
431
Óherendi virágmintás váza, jelzett, kis kopásokkal, m: 11,5 cm, hajszálrepedéssel. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft