Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2732501
11380
427
15000
Antik parfümös, plasztikus virágokkal, porcelán, jelzés nélkül, restaurált, m: 9 cm 2732506
11381
427
Német, porcelán, adományozó kitűzők, figurális, 5db, h: cca. 3,5 cm 2732387
11382
427
5 db Delft Royal G. porcelán tányér, kézzel festett, Rembrant, Diego Velázquez , hölgy, asszony és gitáros. Kopásnyomokkal, d: 16,5cm 2735490
11383
427
Cluj Napoca suszter és inasa porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 25×25 cm 2735568
11384
427
15000
Kínai porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzés nélkül, peremén kisebb sérülések, d: 21 cm 2642817
11385
427
Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 22 cm 2642818
11386
427
Cluj Napoca - Kolozsvár: Virágáruslány. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 21 cm 2505081
11387
427
Royal Dux porcelán fajdkakas figura, kézzel festett porcelán, apró csorba, jelzett m: 14,5 cm 2642793
11388
427
Csavargó, román biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett (Cluj Napoca - Kolozsvár), a bőrönd ragasztása elengedett, lejár a talapzatról, m: 24 cm 2642822
11389
427
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2724229
11390
427
Karlsbad gyümölcsös tányér, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, egyiken egy kis csorba d:21,5 cm 2697362
11391
427
Gustav Klimt nagy méretű bögre. Díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 15 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft