Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2697709
11332
427
Kőbányai (fehér mázas, minimális lepattanás a könyvön) és Kispesti Porcelán Gyár porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9 cm 2732158
11333
427
Drasche Popey, kézzel festett porcelán, pipája hiányzik, jelzett, m: 16 cm 2732064
11334
427
Drasche kislány a babájával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm 2578180
11335
427
30000
Carlsbad kínai mintás készlet, tál + 6 db tányér. Kézzel festett, benyomott jelzéssel, kopott, 25x18,5 cm és 14,5x14,5 cm 2539723
11336
427
Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm 2598604
11337
427
Bavaria porcelán mokkás készlet Velencei látképekkel, Matricás, jelzett, kopásokkal. 2724339
11338
427
1914-1915 Ferenc Józsefet és Vilmos császárt ábrázoló porcelán bögre, jelzés nélkül, matricás, kopott, m: 9,5 cm 2724678
11339
427
Rosenthal, Salvador Dalí dísztányér, hibátlan, limitált, jelzett, d: 26 cm 2708382
11340
427
W&R Carlton porcelán kínáló tál jelzett ezüstözött alpakka peremmel. Kézzel festett, hajszálrepedéssel. d: 23 cm 2726619
11341
427
Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, minimális hajszálrepedéssel m: 24 cm 2726620
11342
427
Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm 2726257
11343
427
Segesdi Bori (?-): Váza. Mázas festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, 26x26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft