Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2726302
11320
427
Hollóházi retró hatszemélyes mokkás készlet (kanna, cukortartó, tejszínes kiöntő, 6+1 db csésze, 6 db alj). Matricás, jelzett, kis kopásokkal. 2668902
11321
427
3200
Kőbányai porcelán teás kanna. Matricás, jelzett, kis kopással 27 cm 2730460
11322
427
Aquincum bagoly figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 5,5 cm 2729731
11323
427
Drasche porcelán medve, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 2729648
11324
427
Gránit: Róka. Kézzel festett fajansz. Olvashatatlan jelzéssel. Hibátlan, h: 18,5 cm 2689621
11325
427
Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2564531
11326
427
Aquincum porcelán váza. Sopron Matricás, jelzett, kopásokkal. m:9 cm 2711388
11327
427
Drasche Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, aranyozott felirattal, m: 21,5 cm 2712170
11328
427
Kőbánya / Drasche porcelán nyuszik ernyő alatt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 5×5,5 cm 2735195
11329
427
Drasche / Kispest porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4 cm 2735196
11330
427
Drasche / Kispest porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4 cm 2735197
11331
427
Drasche / Kispest porcelán pillangó, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 4 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft