Hollóházi retró hatszemélyes mokkás készlet (kanna, cukortartó, tejszí... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/427/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Hollohazi-retro-hatszemelyes-mokkas-keszlet-kanna-cukortarto-tejszines-kionto-6plus1-db-c~II2726302
2726302
11320
427
Leírás: Hollóházi retró hatszemélyes mokkás készlet (kanna, cukortartó, tejszínes kiöntő, 6+1 db csésze, 6 db alj). Matricás, jelzett, kis kopásokkal.
: nagy_andras