Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2708456
11296
427
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Négy évszak. Matricás, jelzett, hibátlan, m:37 cm 2725161
11297
427
Hollóházi porcelán kacsás bonbonier, jelzett, hibátlan, 11×11×7,5 cm 2729866
11298
427
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2729646
11299
427
Hollóházi porcelán róka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm 2729449
11300
427
Hollóházi huszár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 2680035
11301
427
Hollóházi Szent István kódexlapon söröskorsó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 12 cm 2661189
11302
427
Hollóházi szedermintás váza, matricás porcelán hibátlan, jelzett, m: 22cm 2661186
11303
427
Hollóháza virágmintás, váza aranyszínű florális dekorral, matricás, jelzett,, m: 11,5 cm 2655134
11304
427
Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm 2645898
11305
427
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2645900
11306
427
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Kopott. jelzett. m: 12 cm 2710882
11307
427
Hollóházi kínálótál kézzel festett jelzett hibátlan 30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: