Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2732109
11248
427
Herendi Apponyi mintás bonbonier, sérült, jelzett, kopott, d: 9 cm 2732108
11249
427
Herendi Viktória mintás kínáló, fém fogó nélkül, jelzett, kopott, d: 17 cm 2732042
11250
427
Herendi virág mintás asztali készlet. 4 darabos. Tál mérete 26x19 cm 2731764
11251
427
Herendi zöld Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 15 cm 2735566
11252
427
Herendi Rotschild mintás levél formájú kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett (125 éves jubileum), minimális kopással, 17x15 cm 2702839
11253
427
44000
Zsolnay virágmintás porcelán lámpa, kézzel festett, jelzett, ernyő tisztításra szorul, m: 66 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION! 2724239
11254
427
Zsolnay virág mintás tányér. Kézzel festett, jelzett, (Halászné ) hibátlan 30 cm 2724237
11255
427
Zsolnay virág mintás porcelán váza. Kézzel festett, jelzett (Szikora Mária), mázrepedésekkel m:27 cm 2724233
11256
427
3800
Zsolnay (Sinkó András terv) őz, gidával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18 cm 2724230
11257
427
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett hajszálrepedéssel, 27,5 cm 2724300
11258
427
Zsolnay eozin mázas rákos tál, jelzett (halványan), erős kopásnyomokkal, d: 15 cm 2724517
11259
427
30000
Zsolnay porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, (János Jánosné) hibátlan. 27,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: