Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2731017
11236
427
Herendi Tertia lámpatest, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 24 cm 2730609
11237
427
Herendi hecsedli / csipkebogyó mintás bujon / erőleveses csésze, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 2462052
11238
427
Herendi porcelán tavirózsa. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 14 cm 2655132
11239
427
Herendi virág, kézzel festett porcelán, jelzett, ragasztott, d: 11 cm 2712185
11240
427
Herendi 1958 virágmintás mintás cigaretta kínáló, kézzel festett, jelzett, kopott, 6 cm 2735280
11241
427
3400
Herendi virágmintás tálka, kopott, II. osztály jelzéssel, d: 21 cm 2735261
11242
427
Herendi Viktória mintás tál, sérült, ragasztott, kopott, jelzett, h: 30 cm 2735257
11243
427
Herendi harkály, kézzel festett, jelzett, ragasztott, sérült, m:22 cm 2697705
11244
427
3400
Herendi 1959 virágmintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással. d: 10 cm, 2733860
11245
427
Herendi Toldi, bikával birkózó nagy méretű porcelán. Szarvak letörtek. 30 cm 2732116
11246
427
Herendi Viktória mintás váza, jelzett, kopásnyomokkal, m: 14 cm 2732113
11247
427
Herendi Viktória mintás tojás bonbonier, újra aranyozva, jelzett, kopott, d: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft