Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2712169
11211
427
Zsolnay eozin mázas őzike. Jelzett, hibátlan. 1920-30 körül m: 12 cm 2729465
11212
427
30000
Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan.
I. Aladdin és a varázslámpa.
II. Aladin játszik az utcagyerekekkel.
III. Aladdin találkozik a varázslóval.
IV. Aladdin bebörtönözve a varázskertben.
V. A Gyűrű szelleme kirepíti Aladdint az Elvarázsolt kertből.
VI. Aladdin meglátja a gyönyörű hercegnőt.
VII. A lámpa dzsinnje megjelenik Aladdin anyjának.
VIII. Aladdin anyja gyümölcsöket hoz a szultánnak az Elvarázsolt Kertből.
IX. Aladdin lóháton lovagol, hogy bemutatkozzon a szultánnak.
X. A lámpás dzsinn kastélyt épít Aladdinnak. 2649740
11213
427
4400
Zsolnay eozin mázas emlékplakett, "Magyarország-Ausztria Bélyegkiállítás Budapest 1984.", jelzett, apró kopásnyomokkal, d=10,3cm 2724238
11214
427
Herendi madár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 7,5 cm 2724232
11215
427
Herendi fácán mintás váza. Kézzel festett, jelzett, ragasztott. m: 19 cm 2578170
11216
427
Herendi porcelán rózsa. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungaria 1948 + benyomott jelzés), sérült, ragasztott, 16,5x13 cm 2578176
11217
427
Herendi virágmintás bonbonier. Kézzel festett, jelzett (Herend Hungary 1940 + benyomott jelzés), sérüléssel, kisebb kopásnyomokkal, 12x8x4,5 cm 2724421
11218
427
Herendi Eton mintás tejszínkiöntő, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:6,5 cm 2724419
11219
427
Herendi Eton mintás porcelán mokkás csésze, 4db és alj, 4 db, kézzel festett, jelzett, hibátlan, csésze: 6,5x4,5 cm, alj: d: 11,5 cm 2725366
11220
427
3 db Herendi petrezselymes teáscsésze, kis kopásokkal. Jelzett. 2724970
11221
427
Herendi Matyó Madonna, fehér mázas porcelán, jelzett, mázhibákkal, m: 12 cm 2725536
11222
427
Herendi Viktória mintás szendvicses tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: