Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2612620
11368
427
Unterweissbach porcelán nő, kézzel festett, jelzett, sérült, m:24 cm (terv: Kurt Steiner) 2549776
11369
427
1983 Szovjet 6 személyes porcelán teáskészlet, kézzel festett, kopott. 990505
11370
427
Ernst Bohne sons, Rudolstadt, Germany, Halászfiú porcelán, jelzett, apró lepattanással a kalapon, cca 1854-1920, m:17cm 2645906
11371
427
Szovjet porcelán figura kutya kecske vadászat. Aranyozott, kézzel festett porcelán, hibátlan, m:13cm. KIEV USSR 1970-es évek / Soviet Porcelain Figurine Dog Goat Hunt Gilding KIEV USSR 1970s . 2622731
11372
427
15000
Schierholz pporcelán kínáló puttókkal. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. d:24 cm 2712165
11373
427
MMI / GOEBEL- Artis Orbis: Claude Monet festménye nyomán díszített porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 2712156
11374
427
Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan. ("Aladin und die Wunderlampe II. Der Tunichtgut Aladin spielt mit den Gasenjungen" / Aladin és a csodalámpaII. Aladin játszik az utcagyerekekkel.). 2735292
11375
427
28000
Qianlong Nian Chi, kínai Famille Rose díszváza, jelzett, kézzel festett, minimális kopásnyomokkal, hibátlan, m: 33 cm 2734026
11376
427
Ridgway of Staffordshire England Est. 1792 jelzésű lapostányér, 6db, Windsor mintával. 1970 körül. Hibátlan. d: 25 cm 2734032
11377
427
Kaiser Nagoya nagyméretű falitál, matricás porcelán, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm 2734039
11378
427
Régi kratér váza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, lepattanásokkal, m: 32 cm 2733867
11379
427
Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft