Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2608800
11356
427
11000
François Joseph Lefebvre (1755-1820) francia tábornokot ábrázoló porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm 2634898
11357
427
Unterweissbach porcelán retró pár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Kurt Steiner), minimális kopással, m: 21,5 cm 1837432
11358
427
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 2694378
11359
427
34000
Antik kinai ( Blanc de chine) Guayin gyerekekkel, kuangxi periodus, ritka !!!, fehérmázas porcelán, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, m: 20 cm 2658930
11360
427
Belga porcelán étkészlet, levonóképes, jelzett, kopásnyomokkal 2703141
11361
427
Német puttós lámpatest, porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, teteje lecsiszolt, m: 27 cm 2569052
11362
427
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm 2709308
11363
427
Francia porcelán lámpa, felújításra szorul, kopott, m: 17,5 cm 2523950
11364
427
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm. 2644202
11365
427
Angol retró madaras porcelán váza pár, matricás, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm 2686619
11366
427
2db Roxal Copenhage, dán tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 2554880
11367
427
Thaiföldi porcelán figura, jelzett etikettel, kopott, m:25cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft