Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2725926
11404
427
Sarreguemines pillangós teás csésze és alj. Matricás, jelzett, korának megfelelő állapotban. 2725921
11405
427
Sarreguemines pillangós teás csésze és alj. Matricás, jelzett, hajszálrepedéssel. 2728441
11406
427
Royal porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal d: 10 cm 2728432
11407
427
Éljen a haza. Feliratos mázas fajansz dísztányér, Jelzett, hibátlan d: 25 cm 2707756
11408
427
2 db retró csehszlovák porcelán bögre, jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm 2709945
11409
427
Kaiser német porcelán váza, 2 db, hibátlan, m: 13x24 cm 2726600
11410
427
Elbogen Epiag porcelán vajtartó, szószos tál, sótartó, cukortartó, kávéskanna, 2 csésze, kiöntő Matricás jelzett, minimális kopással 2727163
11411
427
Hat személyes japán mokkás készlet csésze és alj, eredeti díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan 2727400
11412
427
Designos kávés csésze és alj készlet 6 személyes, egy alj hiányzik, egyébként nem használt 2730176
11413
427
Susi/Lady, porcelán kutya Walt Diney rajzilm figura (Susi és Tekergő (Lady and the Tramp)), jelzett, kézzel festett, hibátlan, 9,5x8,5 cm 2731885
11414
427
Reichenbach porcelán, limitált, dísztányér, jégmadarak, matricás, jelzett, hibátlan, d: 22x16,5cm 2731417
11415
427
Rouen francia lekvártartó, kézzel festett fajansz, jelzett, kopásnyomokkal, d: 16 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft