Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2693782
11428
427
Haas & Czjzek virágmintás porcelán köretes tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 27,5 cm 2693788
11429
427
Haas & Czjzek virágmintás porcelán szószos tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 20,5 cm 2693796
11430
427
Haas & Czjzek virágmintás porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 34 cm 2659542
11431
427
Vegyes porcelán tétel, egy db jelzett, kopásokkal, torta sütőtál, melegítőtál és füles tál, d: 19-33cm 2682686
11432
427
Kétrészes, füles porcelán kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kisebb kopásnyomokkal, sérült, ragasztott, 25x19 cm 2705016
11433
427
2 db angol Toby kancsók/Toby jugs porcelán, jelzett, kopott, m: 10-13 cm 2704237
11434
427
Poema porcelán figurák. Kávézó pár. Biszkvit porcelán, festett, hibátlan. 20x20 cm 2694220
11435
427
5500
Kuangxi kék-fehér mintás kínai porcelán illatszeres palack, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 7 cm 2694390
11436
427
Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm 2658660
11437
427
Satsuma jellegű porcelán tányér, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldalon hajszálrepedéssel, d: 27 cm 2658974
11438
427
Japán teás készlet, kézzel festett, jelzés nélkül, hiányos 2711546
11439
427
3400
L'Oca Nera Fekete Liba. Márkás olasz porcelán tányér, hibátlan állapotban, gyári dobozban. d: 33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft