Porcelán Tételek száma: 310
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2731409
11416
427
Lindner Echt Kobalt kerek tálca, kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 34 cm 2731330
11417
427
Vegyes porcelán tétel, rózsa meg állatkák, részben jelzett, m: 4-9 cm, kopásokkal 2704230
11418
427
Japán porcelán váza, matricás, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2730751
11419
427
4800
Retró porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan. m: 22,5 cm 2730760
11420
427
4200
Victoria jelzett porcelán bonbonier, matricás lovaspóló jelenettel, kopásnyomokkal, 9x7,5 cm 2730811
11421
427
Gránit konyhai tároló edények, kék mázas fajansz, (Rizs, Kávé, Dara, Babér, Kömény feliratos) 2 darabnak a fedele hiányzik. Apró kopásnyomokkal. Jelzett. M: 8-24 cm 2730379
11422
427
Ridgway of Staffordshire England Est. 1792 jelzésű teáskanna, Windsor mintával. 1970 körül. Hibátlan. m: 22 cm 2730354
11423
427
4800
KPM Berlin dísztányér, kopásokkal, jelzett, d: 19,5 cm 2730214
11424
427
Wallendorf rózsa mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:19 cm 2730207
11425
427
5500
5 db vegyes porcelán figura, néhányon sérülés, m: 3,5-8,5 cm 2729728
11426
427
Villeroy&Boch 2db lapos tányér, 2 db mélytányér, jelzett, sérülésekkel. d: 24 cm 2729645
11427
427
Villeroy&Boch Luxemburg: STIHL 60. évfordulójára kiadott emlék bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft