Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2581342
10169
426
Kiss Imre / Marilla: Tájképek, 4 db, vegyes technika, papír, 25×30 2722790
10170
426
2200
Kiss Terézia (1928-2016): Ciklámen. Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle kissé foltos, 27,5x38,5 cm 2722497
10171
426
Kiszely Nándor József(1872-?), 1896-98 között Nagybányán tanult: Ház a fák mögött, 1939. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, korabeli, kissé sérült fakeretben, 61×36 cm 2715611
10172
426
26000
Kohán György (1910-1966): Konstruktív fej. Kréta, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 24x17,5 cm. 2717907
10173
426
Kolár Nándor (?-?): Sapkás férfi portréja. Szén, papír, jelzett. Üvegezett, kissé kopott dekoratív fakeretben. 46,5x30 cm 2505797
10174
426
Kolos László (?-?): Humoros jelenetsor (képregény), 1919. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 17×20,5 cm 2714177
10175
426
Koncz Mária: Virág csendélet. Olaj, karton, keretben, jelzett, 40x30cm 2715895
10176
426
Kondor Béla (1931-1972): Horgász. Fametszet, papír, paszpartuban 13×7 cm 2715893
10177
426
Kondor Béla (1931-1972): Madárdal. Fametszet, papír, paszpartuban 13×7 cm 2715890
10178
426
Kondor Béla (1931-1972): Csónakos. Fametszet, papír, jelzés nélkül, paszpartuban 13×7 cm 2715742
10179
426
Kondor Béla (1931-1972): Megbeszélés. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×8 cm 2715735
10180
426
Kondor Béla (1931-1972): Az ördög. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, paszpartuban, 11×8 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft