Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2722766
10157
426
Kass János (1927-2010): Ikrek. Rézkarc, papír: Jelzett 22x13 cm 2720819
10158
426
Kass János (1927-2010): Szent Ferenc a madaraknak prédikál (cím nélkül). Rézkarc, papír. Jelzett 20,5x12 cm 2717268
10159
426
Kássa Gábor (1893-1961): Piacon. Tus, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 8×9,5 cm 2715487
10160
426
Kaszás István Viktor (1928-2015): Tündérvölgy. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 29x21 cm 2700051
10161
426
2200
Kaszner Margit (1938-2012): Koronás madonna. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 40x30 cm. 2684827
10162
426
11000
Kelecsényi Csilla (1953- ): Kompozíció. Computer print, karton. Fa keretben, hátoldalán etikettel jelzett, 28x28 cm 2695031
10163
426
26000
Kemény Zsigmond (1911-?): Tiszai táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 60x80 cm 2722794
10164
426
Keleti Jenő, ifj. (1943-1999): Őszi fények. Linómetszet, papír. Jelzett, számozott (100/97), bal alsó sarkában kissé foltos, 20x30 cm 2723330
10165
426
15000
Kemény László (1901-1978): New Haven, Orange Ave. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 37x45 cm 2714275
10166
426
15000
Kézdi-Kovács Lóránt (1897-1916), össz. 3 db mű: Kendős hölgy portréja, női arckép és férfi tanulmányfej. Klf. technikák, papír, mindegyik jelzett, 2 db datált (1914). Proveniencia: a művész hagyatéka. Lapszéli sérülésekkel, kissé foltos. 36x26,5, 31x42 és 47x31 cm. Kézdi-Kovács Lóránt mindössze 19 évesen, 1916-ban az I. világháborúban esett el, amelynek következtében az életműve is nagyon korán lezárult. Munkái nagyon ritkán tűnnek fel a műkereskedelemben, igazi gyűjtői darabok! 2721975
10167
426
Kiss Gusztáv (1949-): Mese. Linómetszet. papír. Jelzett. Üvegezett keretben 26x40 cm 2721974
10168
426
Kiss Gusztáv (1949-): Pegazus. Linómetszet. papír. Jelzett. Üvegezett keretben 28x40 cm Kis felületi sérülésekkel Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft