Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2719854
10133
426
Hertay Mária (1932-2018): Vadbokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (44/100), üvegezett fa keretben, 59×12,5 cm 2716693
10134
426
24000
Heyer Artúr (1872-1931): Vadászkutya. Olaj, vászon, jelzett, javított, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 31×39,5 cm 2717260
10135
426
24000
Horváth G. Andor (1876-1966): Társaság. Olaj, fa, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 33×44 cm 2598751
10136
426
4800
Horváth Iván (1935-): 10 db akvarell, monotípia és vegyes technikájú mű. Jelzettek, papíron, kartonon kb 20x30-30x40 cm ig 2719303
10137
426
Horváth János (1930-): Juhhodály télen. Tempera, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Üvegezett fakeretben. 58×78 cm 2717453
10138
426
Iván Szilárd (1912-1988): Dunaág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm 2717355
10139
426
Istvánffy Gyula (1857-1943): Romantikus táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 17×24 cm 2717349
10140
426
Istvánffy Gyula (1857-1943): Juhász nyájával. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 15×17,5 cm 2704121
10141
426
Jánosi Katalin (1951 - ): Madaras csendélet. Olaj, farost, fakeretben, jelzett, 50x60 cm 2722786
10142
426
Jánosi Sándor (1927-1982): Kála. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos. 35,5×18 cm 2719350
10143
426
24000
Jávor Piroska (1944-): Közeledés a földhöz. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (26/35). Üvegezett fakeretben 33,5x52 cm 2717555
10144
426
24000
Juhászné Ráth Olga (1891-1969): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 80×60 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft