Festmények és grafikák

Tételek száma: 392

Hertay Mária (1932-2018): Vadbokor. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (44/100), üvegezett fa keretben, 59×12,5 cm
10133.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Heyer Artúr (1872-1931): Vadászkutya. Olaj, vászon, jelzett, javított, sérült. Dekoratív, sérült fakeretben. 31×39,5 cm
10134.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
17
Horváth G. Andor (1876-1966): Társaság. Olaj, fa, jelezve balra lent. Dekoratív fakeretben, 33×44 cm
10135.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
16
Horváth Iván (1935-): 10 db akvarell, monotípia és vegyes technikájú mű. Jelzettek, papíron, kartonon kb 20x30-30x40 cm ig
10136.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Horváth János (1930-): Juhhodály télen. Tempera, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat töredékes címkéjével. Üvegezett fakeretben. 58×78 cm
10137.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Iván Szilárd (1912-1988): Dunaág. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 29×38 cm
10138.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Istvánffy Gyula (1857-1943): Romantikus táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 17×24 cm
10139.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Istvánffy Gyula (1857-1943): Juhász nyájával. Vegyes technika, papír, jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 15×17,5 cm
10140.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Jánosi Katalin (1951 - ): Madaras csendélet. Olaj, farost, fakeretben, jelzett, 50x60 cm
10141.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
21
Jánosi Sándor (1927-1982): Kála. Színes linómetszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva, kissé foltos. 35,5×18 cm
10142.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Jávor Piroska (1944-): Közeledés a földhöz. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott (26/35). Üvegezett fakeretben 33,5x52 cm
10143.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Juhászné Ráth Olga (1891-1969): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 80×60 cm
10144.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft