Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2713996
10253
426
Országh Ilona: Erzsébet híd. Ceruza. papír. Jelzett. 33x24 cm 2662399
10254
426
Osváth Miklós (1935-): Nádtetős ház. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett sérült keretben, 48×67 cm 2719212
10255
426
22000
Pádly Aladár (1881-1949): Falusi utca. Olaj, falemez, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben, 15×20 cm 2503604
10256
426
30000
Páljános Ervin (1959- ): Inga 1998. Szitanyomat, papír. 6/30 Üvegezett fakeretben. 50x35cm 2716699
10257
426
30000
Pallavicini Ilona (1883-1963): Ház a hegyen. Olaj, vászon, felkasírozva. Jelzett. Fa keretben. 36x32 cm. 2503611
10258
426
34000
Páljános Ervin (1959- ): Az álomszertár 1993. Szitanyomat, papír. 10/30 Üvegezett fakeretben. 50x70cm 2503608
10259
426
34000
Páljános Ervin (1959- ): Társasjáték 1997. Szitanyomat, papír. 9/30 Üvegezett fakeretben. 47x58cm 2719560
10260
426
Pánczél Béla (1900-1966): Székely legények a pokolban. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fa keretben, 18,5x27 cm 2720145
10261
426
Pánczél Béla (1900-1966): Székely legények. Akvarell, tus, papír, jelzett. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 18,5x26,5 cm 2716380
10262
426
Pánczél Béla (1900-1966): Népi játék. Akvarell, tus, papír, jelzett. Paszpartuban, dekoratív, üvegezett fa keretben, 14x24 cm 2719993
10263
426
Pánczél Béla (1900-1966): vitéz Háry János illusztráció. Ceruza, papír, jelzés nélkül. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 24x32,5 cm 2694944
10264
426
Papp József (1957-): Falusi kikötő. Olaj, farost, jelzett, 15×20 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft