Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2715496
10229
426
17000
Molnár Béla (?-): Absztrakt formák, 1967. Monotípia, papír jelzett, üvegezett fakeretben. 35x26 cm 2428544
10230
426
Monori Kovács Jenő (?-?): Vízparton. Rézkarc, papír, jelzett, 15×20,5 cm 2677027
10231
426
Muhits Sándor (1882-1956): Libák. Ceruza, papír, jelzés nélkül, sérült, 25×32 cm 2677058
10232
426
Muhits Sándor (1882-1956): Fortitudo (bátorság). Ceruza, pauszpapír, jelzés nélkül, sérült, 31×35 cm 2722569
10233
426
Muhits Sándor (1882-1956): Társaság. Tempera, karton, jelzés nélkül, sérült, 22×20,5 cm 2722561
10234
426
Muhits Sándor (1882-1956): Történelmi jelenet. Tus, hártyapapír, jelzés nélkül, sérült, 26×25,5 cm 2722566
10235
426
Muhits Sándor (1882-1956): Pihenő. Ceruza, hártyapapír, jelzés nélkül, lap széle sérült, 30×28 cm 2716897
10236
426
Munkácsy Mihály (1844-1900): Konyhában. Munkácsy egyetlen rézkarca, papír, jelzett a karcon, kissé foltos, 20×28 cm. In: Malonyay Dezső: Munkácsy Mihály élete és munkái. [Két kötetben.] Bp., 1900, Singer és Wolfner. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó plakettel, kijáró lapokkal, egy lap sarkán hiánnyal. 2722573
10237
426
15000
Nádor Ignác (1848-1927): Csendélet. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 21,5x26,5 cm 2715930
10238
426
48000
Nagy B. István (1933-2006): Táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben. 60x80 cm 2589177
10239
426
Nagy Lajos (1956-): Női portré. Lavírozott tus, papír, jelzett. 30,5x21,5 cm 2433307
10240
426
Nagy Lajos (1956-): Csendélet. Diópác, fedőfehér, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft