Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2717909
10351
426
Szyksznian Wanda (1948- ): Ló. C print, merített papír.. Jelzett, sorszámozott 50/18. 12x13 cm 2715516
10352
426
Tábori József (1928-2001): Tanya viharban. Tempera, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 29x41,5 cm 2714389
10353
426
Tálos Gyula (1887-1975): Vidéki (falusi) kultúrház berendezése. Tus, pausz, jelzett. 28x47 cm Szakadt, sérült 2579582
10354
426
Tálos Gyula (1887-1975): Ilonka 1939. Ceruza, papír, Jelzett. Lapméret: 50x40 cm Szakadással 2722776
10355
426
Tar Zoltán (1913 - 1992): Tengeri hántó. Ceruza, papír, Jelzett, 25x18 cm 2717038
10356
426
38000
Tasnádi József (1960-): Joseph Roulette, 1999. Nyomat, papír. Jelezve jobbra lent. Autográf ajándékozási sorokkal. Üvegezett, kissé sérült fakeretben. 50×82 cm 2722748
10357
426
Tassy Béla (1942-): Karácsonyi üdvözlő II. Litográfia, papír, jelzett, 22x28 cm 2596075
10358
426
René William Thomas (1910- ?): A Rhone és a Saone folyó találkozásánál. Színezett rézkarc, papír, jelzett. 23,5×41 cm 2722271
10359
426
19000
Tibai Takáts János (1876-1943): Tabán, Holdvilág utca, 1928. Akvarell, papír, jelzett. 50x35 cm 2721857
10360
426
Tichy Gyula (1879-1920): Alak. Kilsé, papír. Jelzés nélkül, hátoldalán ,,Tichy hagyatéki árverés 1996, Műgyűjtők Galériája Aukciós Ház" pecséttel. 12x9,5 cm 2721603
10361
426
Tichy Kálmán (1888-1968): Paeoniák. Színezett rézkarc, papír, jelzett, lap széle kissé foltos és kissé sérült, 29×18,5 cm 2669597
10362
426
cca 1900 Tikáts Adolf (1872-?) 5 db litográfia a Budapesti 1876-ois árvízről. Jelzettek a dúcon 17x27 cm-ig Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft