Festmények és grafikák

Tételek száma: 392

Széles Sándor (?-?): Tavaszi virágzás, 1900. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 26x36 cm
10337.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Szenténé Kálvai Mária (1939-): Melegedők (Kosztolányi Dezső idézettel). Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben, 50×40 cm.
10338.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Szenténé Kálvai Mária (1939-): Táj (Hódmezővásárhely). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 44,5×71,5 cm.
10339.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Szikora Tamás (1943-2012): Szecessziós doboz, 2009. Olaj, kollázs, karton, jelezve jobbra lent. 46,5x28,5 cm
10340.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Szilágyi Imre (1942-): Reneszánsz férfi portré. Olaj, farost, jelzett, 35,5x33 cm
10341.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
10342.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
Szlányi Lajos (1869-1949): Szolnoki Tiszapart, 1924. Olaj, falemez, jelzett, kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 56x70 cm
10345.

Kikiáltási ár:
42 000 Ft
113,51
123,53
17
10346.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Szontágh Tibor (1873-1930): Napfényes udvar. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 50×60 cm
10347.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
19
Szőnyi István (1894-1960): Árkádia. Rézkarc, papír. Hátoldalán Szőnyi István hagyatéka bélyegzővel. Paszpartun Szőnyi István hagyatéki anyaga 17/50 felirattal és számozással. 20×27 cm
10348.

Szőnyi István (1894-1960): Árkádia. Rézkarc, papír. Hátoldalán "Szőnyi István hagyatéka" bélyegzővel. Paszpartun "Szőnyi István hagyatéki anyaga 17/50" felirattal és számozással. 20×27 cm

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Szunyoghy András (1946-): Templomrom Monotípia papír. Jelzett, 24x21 cm
10349.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Szűcs János (1917-1995): Faluvége. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 50×70 cm
10350.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft