Szlányi Lajos (1869-1949): Szolnoki Tiszapart, 1924. Olaj, falemez, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Szlanyi-Lajos-1869-1949-Szolnoki-Tiszapart-1924-Olaj-falemez-jelzett-kisse-serult-Dekor~II2722430
2722430
10345
426
42000
Leírás: Szlányi Lajos (1869-1949): Szolnoki Tiszapart, 1924. Olaj, falemez, jelzett, kissé sérült. Dekoratív fakeretben, 56x70 cm
: pk