Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2720838
10375
426
38000
Ujváry Lajos (1925-2006): Színes táj. Olajpasztell, karton, jelzett, foltos. Üvegezett fakeretben, 48×68 cm 2715483
10376
426
24000
Várady Róbert (1950-): 6 db illusztráció Vészi Endre verseihez. Ceruza, papír. Jelzés nélkül, 3 db lap a művész nevével feliratozott. Lapméret: kb. 30x21 cm. Az Igazság c. lapnak készült rajzok. 2720003
10377
426
Varga István (1917-?): Déli pihenő. Linómetszet, papír, jelzett. Kissé sérült. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 32,5x24 cm 2715426
10378
426
Várnai György (1921-1991): 1956 - a megtorlás. Tus, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra. A laphoz ragasztva a karikatúra fóliára készült másolata. 13x20,5 cm. 2713221
10379
426
22000
Vásárhelyi Antal (1950-): Lépcsőtánc 1994. Tus, papír, jelzett, 50x38 cm 2721348
10380
426
Vaszary János (1867-1939): Álló női hátakt, nyomat, papír, jelzett a nyomaton, üvegezett fakeretben. 38×25,5 cm 2721350
10381
426
Vaszary János (1867-1939): Fekvő női akt, nyomat, papír, jelzett a nyomaton, törésnyomokkal, üvegezett fakeretben. 27,5×38 cm 2704067
10382
426
Victor Vasarely (1908-1997): Hexa color. Computer print, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett alumínium keretben. Lapméret: 41x41 cm 2683420
10383
426
8500
Vasarely, Victor (1908-1997): Alakzat, offset nyomat, jelzés nélkül, üvegezett keretben, 27,5×27,5 cm 2720807
10384
426
Vén Zoltán (1941-): (...) Madona. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. II./X.számozással. 10x7 cm 2720808
10385
426
Vén Zoltán (1941-): "Ha a nagymamám angol királynő lett volna...". Rézkarc, rézmetszet, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 14,5x11 cm 2720809
10386
426
Vén Zoltán (1941-): "Anti pestis szent". Rézmetszet, papír, jelzett. 11,5x10,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft