Victor Vasarely (1908-1997): Hexa color. Computer print, papír, jelzet... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Victor-Vasarely-1908-1997-Hexa-color-Computer-print-papir-jelzett-a-nyomaton-Uvegezett-alum~II2704067
2704067
10382
426
Leírás: Victor Vasarely (1908-1997): Hexa color. Computer print, papír, jelzett a nyomaton. Üvegezett alumínium keretben. Lapméret: 41x41 cm
: pk