Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2555638
10108
426
Gémes Gyula Mihály (?-?): Asztali csendélet. Olaj, papír, üvegezett kopott léckeretben, jelzett 48x33cm 2555644
10109
426
Gémes Gyula Mihály (?-?): Virágcsendélet. Olaj, papír, üvegezett sérült keretben, üvegen repedés, jelzett, 48x38cm 2713368
10110
426
Gerstenbrein Ferenc (-): Szélmalom. Rézkarc, papír, kopott sérült keretben, jelzett, 33x25 cm 2716746
10111
426
Glatz Oszkár (1872-1958): Buborékfújás (cím nélkül). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett keretben, kisebb felületi sérüléssel / ázásnyommal, 34,5x27 cm 2715417
10113
426
15000
Görög Rezső (1930-): Folyópart. Rézkarc, papír jelzett, üvegezett keretben 25x50 cm 2620775
10114
426
Gross Arnold (1929-2015): Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 20x38 cm. Üvegezett keretben. 2676028
10115
426
36000
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe, Művészek kertje, Művésztelep. 3 db ofszet nyomat, papír, jelzett. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából. 2625517
10116
426
Gubcsi Attila (1954-2020): Az áldozat. Olaj, vászon. Hátoldalon Képcsarnok Vállalat címkéjével, mely szerint szerepelt az 1978-ban Kaposvárott, a Vaszary Teremben rendezett kiállításon. Dekoratív keretben, 60×80 cm 2644235
10117
426
110000
Gulyás Dénes (1927-2003): Tüzijáték Budapesten, háttérben a Parlamenttel. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Kikiáltási ár:
110 000 Ft
2644334
10118
426
120000
Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
2722170
10119
426
Guzsik Ödön (1902-1954): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×50 cm 2718243
10120
426
Győry Miklós (1905-1995): Szentek (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben, 59,5x49 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft