Festmények és grafikák

Tételek száma: 392

Gémes Gyula Mihály (?-?): Asztali csendélet. Olaj, papír, üvegezett kopott léckeretben, jelzett 48x33cm
10108.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Gémes Gyula Mihály (?-?): Virágcsendélet. Olaj, papír, üvegezett sérült keretben, üvegen repedés, jelzett, 48x38cm
10109.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
10110.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Glatz Oszkár (1872-1958): Buborékfújás (cím nélkül). Színezett rézkarc, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett keretben, kisebb felületi sérüléssel / ázásnyommal, 34,5x27 cm
10111.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Görög Rezső (1930-): Folyópart. Rézkarc, papír jelzett, üvegezett keretben 25x50 cm
10113.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Gross Arnold (1929-2015): Ofszet nyomat, papír, jelzett a nyomaton. 20x38 cm. Üvegezett keretben.
10114.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Gross Arnold (1929-2015): Az öröm ünnepe, Művészek kertje, Művésztelep. 3 db ofszet nyomat, papír, jelzett. Az 1973-ban megjelent Corvina mappából.
10115.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
10116.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
10117.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
10118.

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Guzsik Ödön (1902-1954): Hazafelé. Olaj, karton, jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 60×50 cm
10119.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
18
Győry Miklós (1905-1995): Szentek (cím nélkül). Színes rézkarc, papír, jelzett, foltos, üvegezett fakeretben, 59,5x49 cm
10120.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft