Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2721083
10048
426
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Lányok, 1996. Gouache, karton. Jelezve középen lent. 49x37 cm 2695052
10049
426
Cserni György (?-): Ungvár látképe, előtérben lovakkal. Pasztell, papír, jelezve balra fent. Üvegezett fakeretben. 44×59 cm 2717925
10050
426
Csisztu Mihály (1933-2008): Rózsadombi táj. Rézkarc, papír, kartonra kasírozva, jelzett, foltos, sérült, 29×54 cm 2723897
10051
426
Csohány Kálmán (1925-1980): 12 db karc. Rézkarc, papír, mind jelzett. számozott példány (56/100). Kiadói kartonmappában, mappa gerincén kisebb szakadással, máskülönben jó állapotban. Hiánytalan, mind a 12 db rézkarc külön lapon! 12×8 cm 2714026
10052
426
Csohány Kálmán (1925-1980): Furulyás. Monotípia, papír, 27x19 cm 2717447
10053
426
Csohány Kálmán (1925-1980): Érintés, rézkarc, papír, jelzett, számozott (100/20), üvegezett fa keretben, 29×19 cm 2719404
10054
426
4600
Csók István (1865-1961) - Prihoda István (1891-1956): Báthory Erzsébet. Színezett rézkarc, karton, jelzett (Csók István). Lap jobb alsó sarka kissé sérült. fakeretben, 30×24 cm 2719383
10055
426
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Gesztenyefák. Színes rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 27x41 cm 2627780
10056
426
14000
Czibor Ildikó (1969- ): Plazmák, olaj, farost, jelzett, 70×50 cm 2717586
10057
426
Czibor Ildikó (1969- ): K Y Floyd. Olaj, farost, jelzett, 50×70 cm 2717579
10058
426
Czibor Ildikó (1969- ): Xa lox. Olaj, farost, jelzett, 40×30 cm 2547410
10059
426
Czibor Ildikó (1969- ): Szintézis. Akril, farost, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 70x50 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft