Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2719059
10060
426
Czinege Zsolt (1964-): Szentendre. Olaj, farost, jelzett. 50×35 cm, dekoratív fakeretben. 2603801
10061
426
9500
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Hegyvidéki táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 25x33,5 cm. 2603812
10062
426
9500
Daffinger Hanna (1883-?), 1909-ben a nagybányai szabadiskolában tanult: Vízparti táj. Olaj, karton. Jelzett. Dekoratív fakeretben. 34,5x24,5 cm. 2719016
10063
426
22000
Deák B. Ferenc (1938-2004): Anyám szülőháza. Olaj, fa. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 30x40 cm 2659503
10064
426
Deák Ébner Lajos (1850-1934): Batyut vivő. Ceruza, papír. Jelzett. Proveniencia: Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész és műkritikus gyűjteményéből. Lap széle sérült. 44x31 cm 2690867
10065
426
Decsi Ilona (1950- ): Anatómia. Rézkarc, papír, jelzett, 15x15 cm 2715489
10066
426
Dési Huber István (1895-1944): Ezüstkovácsok. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 17x11,5 cm 2695034
10067
426
Dezső József (1935-1995): Téli táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Dekoratív keretben, 40×50 cm 2721999
10068
426
30000
Dévényi János (1956): Fekvő formák. Akril, papír, jelzett, üvegezett keretben 30x40 cm 2695037
10069
426
24000
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Csendélet. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán autográf felirattal és ajándékozási sorokkal. Dekoratív keretben. 60x50 cm 2719802
10070
426
Dolányi Benczúr Ida (1876-1970): Csendélet. Akvarell, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 49x71 cm. 2723905
10071
426
Drahos István (1895-1968): Udvariasság és művészet, 12 rézkarc, jelzett, dedikált, 9×6 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft