Festmények és grafikák Tételek száma: 392
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2720811
10193
426
Kőhegyi Gyula (1933- ): Van Gogh önarcképe. Linómetszet, papír. Jelzett. 15x11 cm 2685587
10194
426
Kun Sarolta (1990- ): Formák és vonalak. Tus-filc, papír, jelzett, felcsavarva, 30×40 cm 2718149
10195
426
Kusztos Gyula (?-): Szekér fehér paripával. Vegyes technika, farost, jelzett, 46x71 cm. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 2721134
10196
426
34000
Lándory Mózes, a nagybányai festőiskolában tanult 1923-ban: Őszi szántás. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán Lázár Antal, Parajd (Praid) bélyegzőjével. Dekoratív fakeretben. 46x59 cm 2722762
10197
426
László Gyula (1910-1998): Női akt. Tus, papír, jelzett, paszpartuban 17x24 cm 2506829
10198
426
Lieber Éva (1932-2005): Tanya. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 31,5×47 cm 2719812
10199
426
30000
Liptai Antal (1893-?): Juhnyáj kutyákkal. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült, korabeli fakeretben, 50x60 cm. 2721392
10200
426
Loschdorfer Róza, működött a XX. sz. közepén: Ökrösszekerek (olvashatatlan címmel. Rézkarc, papír, jelzett, 23,5x33 cm 2612986
10201
426
50000
Lukács Tibor (1960-): Alakok (cím nélkül), 2003. Festett fa, fa hordozón Jelezve jobbra lent. Apró kopásnyomokkal. Fakeretben. 40×28 cm 2635427
10202
426
Lunczer Anikó (1942-): Ártéri fa. Színes linómetszet, papír, jelzett. 65/100, 45x24 cm. Hátoldalán a Magyar Rézkarcoló Művészek Szövetségének pecsétjével 2701359
10203
426
19000
Lux Antal (1935-): Gombák (Pilze), 1975. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett. Számozott: 4/9. 19,5x20,5 cm. 2723210
10204
426
19000
Lux Antal (1935-): AE, 1978. Színes rézkarc, akvatinta, papír. Jelzett és datált (A. Lux '78). Művészpéldány e.a. jelzéssel. 24x21,5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft