Festmények és grafikák

Tételek száma: 392

Balázs Piri Balázs (1937-2014): Döntő pillanat. Tus, papír, jelzett. Az Igazság c. lapban megjelent karikatúra, hátoldalán feliratozott. 21,5x13,5 cm.
10012.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Balla Margit (1947- ): János vitéz és társai (cím nélkül, feltehetően hamburgi kiállítás meghívójának terve). Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 30x20 cm. A művész saját kezű, bizalmas (trágár szavakat is tartalmazó) ajándékozási soraival. 12,5x20 cm
10013.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Banksy: Peace. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, POW Printmakingszárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 68/150. Képméret:55x37 cm. Lapméret: 70x50 cm, / Numbered, marked
10014.

Banksy: Peace. Ofszet litográfia, papír, jelzett a nyomaton, "POW Printmaking"szárazpecséttel Grafiart - Aviomar UK. tanúsítvánnyal Számozott: 68/150. Képméret:55x37 cm. Lapméret: 70x50 cm, / Numbered, marked

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
38
Bánsági András (1914-1993): Petőfi. Nyomat, papír, jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 15×9 cm
10015.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bardócz Lajos (1936-): Szent István 1938-1988. Klisé, papír. Jelzett. Számozott: 42/100. lapttej kissé sérült. 23,5x16 cm
10016.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Baranyay András (1938-2016): Táplálék. Litográfia, papír. Jelzett, számozott: 71/80. Lap széle kissé foltos. 37×44,5 cm
10017.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Barna András (?-): 11 db rajz (magyar füge, szabolcsi alma), 1994-97. Tus, ceruza, papír v. karton, mind jelzett. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. 21×15 cm körüli méretekben. + A művész autográf levele amelyben felajánlja közlésre rajzait Obersovszky Gyula (1927-2001) költő, író, újságíró, 1956-os forradalmár szerkesztőnek. Egy beírt oldal, Barna András autográf aláírásával, eredeti borítékban.
10018.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Bazsonyi Arany (1928-2011): Advent. Tus, papír, jelzett 30x42 cm
10019.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Bencze László (1907-1992): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 30×65 cm
10020.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
19
id. Benedek Jenő (1906-1987): Csendes délután. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×30 cm
10021.

Kikiáltási ár:
28 000 Ft
75,68
82,35
26
Beregi Sándor, Weiber Sámuel (1876-1943): Olvasó hölgy. Olaj, karton, jelezve balra lent. Dekoratív, sérült fakeretben, 46×38 cm
10022.

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Bernáth Ilma (1891-1961). Napfényes parkrészlet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Dekoratív, áttört, régi fakeretben. 40x50 cm
10023.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft