id. Benedek Jenő (1906-1987): Csendes délután. Olaj, farost, jelzett,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/426/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/id-Benedek-Jeno-1906-1987-Csendes-delutan-Olaj-farost-jelzett-keretben-60C39730-cm~II2704084
2704084
10021
426
28000
Leírás: id. Benedek Jenő (1906-1987): Csendes délután. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×30 cm
: pk