Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630973
11394
418
Söröskorsó. München. Kőedény. Jelzett. 0,5 L m: 13,5 cm 2630974
11395
418
Söröskorsó. Paulaner München. Kőedény. Jelzett. 0,5 L m: 13 cm 2630975
11396
418
2db Söröskorsó. Német. Kőedény. Jelzett. 0,5 L m: 14 cm 2630922
11397
418
Japán vázácska, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal m: 9,5cm 2630970
11398
418
Söröskorsó. Bajor címerrel díszítve. Kőedény. Jelzés nélkül. 0,5 L m: 13,5 cm 2630926
11399
418
Rosenthal cica, porcelán, farka sérült, jelzett, m: 6cm 2630941
11400
418
ENS kétágú gyertyatartó,kézzel festett porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 19 cm 2630944
11401
418
Jelzett virágmintás tálca, kézzel festett porcelán, jelzett, 47x23cm 2630945
11402
418
Német teasütemény készlet, matricásporcelán, jelzett, hibátlan, d: 10-23 cm 2603336
11403
418
Francia mini porcelán figurák dobozban. 2603337
11404
418
Francia mini porcelán figurák dobozban. 2603338
11405
418
Francia mini porcelán figurák dobozban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft