Rosenthal cica, porcelán, farka sérült, jelzett, m: 6cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rosenthal-cica-porcelan-farka-serult-jelzett-m-6cm~II2630926
2630926
11399
418
Leírás: Rosenthal cica, porcelán, farka sérült, jelzett, m: 6cm
: karap_norbert