Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2505721
11418
418
2200
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm 2610862
11419
418
Svájci söröskorsó, porcelán, jelzett, kopott, m:13cm 2610861
11420
418
Német siketfajdos és makkos söröskorsó, porcelán, jelzett, kopott, m:15cm 2395995
11427
418
Walbazyc - Zbósnicki lengyel porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan 13x13 cm 2553818
11428
418
Seltmann Weiden Bavaria német porcelán dísztányér, 3db, matricás halas motívummal, kopott, jelzett d:23,5cm 2576752
11429
418
Vietnámi sárkány mintás váza. Máz alatti kék festéssel, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 23,5 cm 2548170
11430
418
Lindner porcelánváza, aranyozott, jelzett, kopásnyomokkal, m:24cm 2417453
11431
418
Német porcelán ékszeres dobozka, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, 8×6 cm 2602929
11432
418
Ens porcelán gyertyatartó rózsával. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 12x6 cm 2572251
11433
418
Villeroy & Boch Acapulco mintás hamutál, jelzett, hibátlan, d:8cm 2572297
11434
418
Likőrös palack, porcelán, Napóleon képmásával díszítve, matricás, jelzés nélkül, opásnyomokkal, m:28cm 2572379
11435
418
Charles André Joseph Marie de Gaulle dísztányér, matricás porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, d:27cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft