Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2634265
11508
418
Capodimonte art deco táncos porcelán szobor, kézzel festett, jelzett, sérült 8 cm 2637084
11509
418
Fedeles levesestál, matricás virágos díszítménnyel, porcelán, jelzés nélkül, erősen kopott, 34x21x18 cm 2637096
11510
418
Elsőáldozó reggeliző csésze, matricás porcelán, jelzett, Bavaria, hibátlan, 19x8,5cm 2637575
11511
418
Német porcelán labdázó puttók. Fehér mázas/részben kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 19 cm 2637792
11512
418
Gustav Klimt reggeliszó két személyes kávés csésze készlet. Díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan. 2638311
11513
418
3200
Puttós gyertyatartó, fehér mázas fajansz, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2635901
11514
418
Gräfenthal német porcelán őz pár, irizáló, eozin-szerű mázzal. Jelzett, kopásnyomokkal, 10,5x9,5x5,5 cm 2634516
11515
418
Karlsbad cseh porcelán baba teás készlet, 5 személyes (kanna, kiöntő, cukortartó, csészék, tányérok). Kézzel festett, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, az egyik csésze sérült, javított. 2634483
11516
418
Virágmintás fajansz kancsó, matricás, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19,5 cm 2632031
11517
418
Terebess kínai mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 32x24 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft