Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2641769
11496
418
Delft jelzett fajansz tányér, kopott, d:18cm 2632110
11497
418
3800
Royal Dux, őzike, porcelán, jelzett, hibátlan, m:11 cm 2632842
11498
418
4800
Rokokó jelenet, aranyozott porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 10 cm 2632783
11499
418
Wedgwood gyermek reggelitőkészlet, Nyúl Péter eredeti dobozában, porcelán, jelzett, hibátlan. 2636733
11500
418
2 db mázas fajansz váza, kézzel festett, jelzés nélkül hibátlan, m: 13cm 2636741
11501
418
Stoke on Trent Carlton Ware angol porcelán tolltartó. Matricás, jelzett, kopásokkal, m: 8 cm 2636763
11502
418
Angol Püspöki címeres teáscsésze, kézzel festett jelzett, kopásokkal, m: 6 cm 2636771
11503
418
Angol uralkodói párt ábrázoló porcelánbögre, (V. György király, Teck Mária brit királyné matricás jelzett kopásokkal, m: 9 cm 2634512
11504
418
3 db Waechtersbach német porcelán tál jelzett, mázrepedésekkel d: 23-34 cm 2634554
11505
418
Cseh porcelán lapos tányér. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 24 cm 2634565
11506
418
Porcelán kis kutya figura, jelzés nélkül, 8x6 cm 2634314
11507
418
Keleti, vésett réz kaspó. D: 26 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft