Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2635889
11370
418
Drasche porcelán madárka. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm 2603282
11371
418
14000
Portugál Pereiras Valado porcelán virágtartó 2db, és fedeles kínáló, hibátlan, jelzett, m:21-14cm 2421308
11372
418
Antik porcelán hat személyes süteményes készlet. Áttört, kézzel festett, jelzés nélkül. Egy tányér ragasztott. d: 18 cm, d. 26 cm 2581920
11373
418
Goebel német panda figura, festett fajansz, jelzett, hibátlan, m:5,5cm 2524755
11374
418
Sarreguemines France XV. Louis, francia, fajansz, süteményes tányér. 1890-1910 között. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. d: 18,5 cm 2295875
11375
418
9500
Mitterteich 6 db porcelán reggeliző készlet, csészékkel, aljakkal, tányérokkal, matricás, jelzett, kopásokkal 2608268
11376
418
24000
Olasz porcelán váza 2db, jelzett, hibátlan, m:23cm 2590889
11377
418
Lladró spanyol figura, Koalák, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan m: 20 cm 2578180
11378
418
30000
Carlsbad kínai mintás készlet, tál + 6 db tányér. Kézzel festett, benyomott jelzéssel, kopott, 25x18,5 cm és 14,5x14,5 cm 2621234
11379
418
5500
Gold Imari kézzel festett japán porcelán váza. Jelzett hibátlan, m: 25cm 2506124
11380
418
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Vadász kutyájával, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 27 cm 2506136
11381
418
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár) , Cipész, festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft