Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2599155
11472
418
Bagoly, fehér mázas fajansz, jelzés nélkül, hibátlan, m:12 cm 2603289
11473
418
Wallendorf retró váza, matricás, jelzett, hibátlan, m:13 cm 2603297
11474
418
6db Kaiser német tálkák, híres festményekkel díszítve, porcelán, jelzett, d:10cm 2603310
11475
418
6db osztrák díszcsempe, original dobozban 7x7cm 2603270
11476
418
3db Schaubach Kunst kínai sárkány mintás porcelán váza, kézzel festett, jelzett, minimális kopással. M: 14-17-20,5 cm 2603287
11477
418
Fischer & Mieg, Pirkenhammer csésze alátét, kézzel festett porcelán, jelzett, 1900 körül, d:15cm, kopásnyomokkal 2505720
11478
418
2200
Fedeles sörös kupa, porcelán, jelzett, kopott. m: 18 cm 2486787
11479
418
Altrohlau csehszlovák porcelán kávés kanna és cukortartó. Kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm és 9 cm 2623154
11480
418
Hutschenreuter tea kiöntő, cukortartó, tejkiöntő, matricás porcelán, jelzett, kopott. 1837432
11481
418
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm 1079027
11482
418
Porcelán ékszertartó, kézzel festett, "Herend" jelzéssel, hibátlan, fedele hiányzik, m: 4,5 cm 2609597
11483
418
Classic Rose Rosenthal Group "Hans Gründl: Nürnberg " porcelán fali dísztál, hibátlan, jelzett, d: 27 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft