Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2622951
11448
418
Német fali váza, kézzel festett fajansz, jelzett, sérült, m:14cm 2424077
11449
418
Höchst porcelán levél formájú kínáló, jelzett, mázhibákkal, egészen apró lepattanással, 19x14,5 cm, m: 4 cm 2567486
11450
418
Bodrogkeresztúri kerámia madár, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m:12 cm 2599445
11451
418
Glenfiddich Pure Malt Scotch Whiskey kiöntő, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, mázrepedésekkel, m: 14 cm 2599442
11452
418
3800
Porcelán kávés kiöntő, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 18 cm 2578777
11453
418
Német Echt Gold irizáló porcelán váza, etikettel jelzett, mázrepedésekkel, m:29cm 2578780
11454
418
Rosenthal virágmintás bonbonniere, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, 13x13cm 2597992
11455
418
Balexed emlék tányér, a Sidney opera képével díszítve, jelzett, hibátlan, d:20cm 2597994
11456
418
Kronester Bavaria emlék tál, 2000 éves Augsburg, jelzett, hibátlan, d:24cm 2607635
11457
418
AML német mokkáscsésze készlet dobozban, jelzett, hibátlan. 2601977
11458
418
Limoges mini dísztányér Párizs mintával, fém tartóval, matricás, jelzett, hibátlan, d: 5 cm 2439268
11459
418
Női akt,fehér mázas porcelán, jelzés nélkül, vaspötty, kopott. m: 14,5cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft