Rosenthal virágmintás bonbonniere, matricás porcelán, kopásnyomokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Rosenthal-viragmintas-bonbonniere-matricas-porcelan-kopasnyomokkal-jelzett-13x13cm~II2578780
2578780
11454
418
Leírás: Rosenthal virágmintás bonbonniere, matricás porcelán, kopásnyomokkal, jelzett, 13x13cm
: tm