Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2635942
11272
418
30000
Zsolnay eozin mázas öblös váza, relief madaras-virágos mintával. Jelzett (modern Zsolnay öttornyos márkajelzés), Terv: Sinkó András, hibátlan, m: 24 cm, d: 23,5 cm 2636786
11273
418
60000
Zsolnay eozin / labrador mázas lámpa. cca 1930. Hibátlan. m: 34-68 cm 2639902
11274
418
14000
Zsolnay eozin mázas fodros váza. Jelzett, hibátlan 16 cm 2639900
11275
418
Zsolnay eozin mázas kis kaspó, jelzett, kopott, m:6 cm, d:7,5 cm (Kovács István terv) 2639897
11276
418
Zsolnay eozin mázas gömb vázácska, hibátlan, jelzett, m: 7,5cm 2639894
11277
418
30000
Zsolnay eozin mázas bika, jelzett, hibátlan, m: 16 cm h:26 cm 2630923
11279
418
Zsolnay szív alakú tálka, magyaros jelenettel, kézzel festett porcelán, Terv: Sinkó, jelzett, kopott, 9x9cm 2631441
11280
418
Zsolnay virág mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 20 cm 2632303
11281
418
Zsolnay retró gyerekbögre, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 9 cm 2634350
11282
418
Zsolnay süteményes tál. Matricás, jelzett, kopott, 45x16,5 cm 2634450
11283
418
Zsolnay Marie Antoinette mintás tejkiöntő. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10,5 cm 2634453
11284
418
Zsolnay Marie Antoinette mintás cukortartó. Matricás, jelzett, minimális kopással, m: 10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft