Zsolnay szív alakú tálka, magyaros jelenettel, kézzel festett porcelán... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Zsolnay-sziv-alaku-talka-magyaros-jelenettel-kezzel-festett-porcelan-Terv-Sinko-jelzett-~II2630923
2630923
11279
418
Leírás: Zsolnay szív alakú tálka, magyaros jelenettel, kézzel festett porcelán, Terv: Sinkó, jelzett, kopott, 9x9cm
: karap_norbert