Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2638012
11285
418
Zsolnay virág mintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, 10,5x10,5x6cm 2636227
11286
418
Zsolnay virágmintás váza, kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, m: 25,5 cm 2634309
11287
418
2 db Zsolnay leveles bögre. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10 cm 2636795
11288
418
4 db Zsolnay mese figurás bögrék. Matricás, jelzett, kopással, m: 9,5 cm 2636791
11289
418
2 db Zsolnay mese figurás bögrék. Matricás, jelzett, kopással, m: 9,5 cm 2564522
11290
418
Zsolnay virágmintás porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2640801
11291
418
Zsolnay porcelán virágos bögre, matricás, jelzett, csorbával, m: 10,5 cm 2640398
11292
418
Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 10 cm 2640394
11293
418
Zsolnay Pompadour mintás tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 12 cm. 2640090
11294
418
24000
Zsolnay tollazott, teás készlet, hat személyes, jelzett, egyik csészének a füle hiányzik. 2639888
11295
418
4800
Zsolnay virágmintás, váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 13 cm 2639885
11296
418
Zsolnay pillangómintás, szív alakú bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 10x12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft