Porcelán Tételek száma: 358
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2631509
11164
418
28000
Herendi porcelán kutyákat etető juhász figura, kézzel festett, jelzett (Maugsch 1942), hibátlan, m: 20 cm 2590888
11165
418
Herendi mézet cipelő maci (mackó, medve), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:14 cm 2640159
11166
418
22000
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm 2598268
11167
418
Herendi Széchenyi István porcelán büszt, fehér és bisquit, jelzett, hibátlan, m: 22 cm 2523671
11168
418
24000
Herendi nagy méretű jegesmedve szobor. Jelzett (Markup Béla 1927), Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:19, h:21 cm 2523672
11169
418
Herendi csigán lovagló puttó kézzel festett aranyozott jelzett porcelán figura kopásnyomokkal, kopásnyomokkal. 17x19cm 2597597
11170
418
Herendi Porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett a lúd egyik szárnyán apró
csorbával, m: 20 cm, h: 26 cm 2634912
11171
418
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett (Lux Elek), apró kopásnyomokkal, 25x11,5x20 cm 2635837
11172
418
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 2635838
11173
418
Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm 2635722
11174
418
Herendi porcelán nyuszipár, kézzel festett, jelzett hibátlan, m: 4,5 cm 2639916
11175
418
Herendi kutyás lány. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. m: 22 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft