Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomok... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/418/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500006/Herendi-porcelan-Ludas-Matyi-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-8-cm~II2635837
2635837
11172
418
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Herendi porcelán Ludas Matyi, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 8 cm
: karap_norbert