Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2630566
10326
417
15000
Szekeres József (1944-): Kompozíció. Olaj, vászon. Jelzés nélkül. Vakráma nélkül, feltekerve. 57×43 cm 2624820
10327
417
Szepes Gyula (1902-1992): Notre dame. Olaj, vászon. 66x45 cm, Hátoldalán felirattal, vakráma nélkül. Kissé sérült. 2631593
10328
417
Szívós János (1947-2021): Kecskeméti tanya. Szén, karton, jelzett, a hátoldalán autográf felirattal, 29,5x29,5 cm 2625175
10329
417
15000
Szőcs Andre (?- ?): Vitorlások. Pasztell, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott, mely szerint kiállítva a Rakpart Galériában. Üvegezett fakeretben, 37,5x27 cm 2626567
10330
417
24000
Szőnyi István (1894-1928): Téli táj. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 27×31 cm 2626566
10331
417
Szőnyi István (1894-1960): Öregek. Rézkarc, papír. Jelzett. 16x17,5 cm. Üvegezett fa keretben. 2522345
10332
417
900
Takács Imre (?-): Templom utca, 1954. Akvarell, papír, jelzett, papírra kasírozva. 26,5x19,5 cm 2579595
10333
417
Tálos Gyula (1887-1975): Lámpa terv. 1957. Ceruza, pausz. Pecséttel jelzett 39x29 cm 2503972
10334
417
Tirpák Sándor (1884 - ?): Női portré. Olaj, karton. SÉRÜLT!. Jelzett. Keret nélkül. 49x40cm 2627584
10335
417
Tokay János (1919-?): Pipacsok. Fametszet, papír, jelzett, számozott (10/25), feltekerve, 61x50 cm 2530101
10336
417
48000
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Virágzó park. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fa keretben, 60x80 cm / oil on canvas, signed, framed 2630005
10337
417
14000
Turiák Ödön (1884-1937): Tabán, 1918. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lapszéli apró sérüléssel, 31×40 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft