Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2627597
10266
417
Pataki Ferenc (1941-): Csacsi. Vegyes technika, papír, jelzett, kis sérüléssel 49x59cm 2630014
10267
417
Paulovits Pál (1892-1975): Tabán. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle vágott és kissé foltos, 25×18 cm 2487882
10268
417
280000
Kikiáltási ár:
280 000 Ft
2631624
10269
417
Pekáry István (1905-1981): Szamárháton. Rézkarc, akvarell, papír. Jelzett. Lap teteje foltos. Paszpartuban. 13,5x9,5 cm 2631610
10270
417
Perei Zoltán (1913-1992): Birkák. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (183/200), 15×10,5 cm 2627203
10271
417
Petten Sándor (1887-1942): Art Deco női portré 1924. 38x29cm. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett dekoratív fakeretben, 2627208
10272
417
Petten Sándor (1887-1942): Női portré 29x24cm. Vegyes technika, selyem, jelzett, üvegezett dekoratív fakeretben, 2631582
10273
417
Pituk József Viktorián (1906-1991): Balaton. Akvarell, papír, jelzezt, 31,5×49 cm 2631605
10274
417
Serge Poliart (1953-): Vaddisznón ülő lovas (olvashatatlan francia címmel). Litográfia, papír, jelzett, számozott (91/120), 14x20 cm 2438784
10275
417
Rábai Ridovics Ferenc (1923-1993): Ülő akt. Lavírozott tus, golyóstoll, papír, jelzett. Kissé kopott fa keretben, 24,5x35 cm 2543577
10276
417
28000
Rácz András (1926-2013): Csendélet. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett (R). keret nélkül, 40x31 cm 2543576
10277
417
28000
Rácz András (1926-2013): Kompozíció. Olaj, papír kartonra kasírozva, jelzett (R). keret nélkül, 43x30 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft