Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625808
10253
417
42000
Orosz László (1928-2000): Marosi táj (Nagymaros). Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, kissé sérült fakeretben, 60x50 cm 2583831
10254
417
26000
Orvos András (1939- ): Erdő. Olaj, farost, jelzett. Üvegezett fa keretben, 60×50 cm 2629784
10255
417
Osváth Miklós (1935-2004): Falusi utca. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, 23,5×42,5 cm 2629781
10257
417
Ősz Dénes (1915-1980): Józsefhegy. Színes rézkarc, papír, jelzett. Lap szélén apró foltokkal. Üvegezett fa keretben. 20×29 cm 2554214
10258
417
Pál Zsuzsanna (?-): Természeti forma. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. 4/6 számozással, 14,5×9,5 cm 2623604
10259
417
Pándy Lajos (1895 -1957): Pásztor szürkemarhákkal és kutyával. Lavírozott tus, papír, jelzett. Üvegezett, sérült fakeretben, 57×42,5 cm 2629040
10260
417
Pap Adorian Venetti ( - ): Szerelmesek ladikban. Olaj, kasírozott vászon, dekoratív keretben. 50x70cm 2629037
10261
417
Pap Adorian Venetti ( - ): Ökrök szekérrel. Olaj, kasírozott vászon, dekoratív keretben. 50x70cm 2623964
10262
417
Papp Károly (?-): Faluszéle. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban. 28x37,5 cm 2630165
10263
417
Páris Erzsi (1887-?): Isaszeg, Szent Márton-templom. Ceruza, akvarell, papír, jelzett, 10x9 cm / watercolour and pencil on paper, signed 2630160
10264
417
Páris Erzsi (1887-?): Spittal an der Drau, 1934. Ceruza, akvarell, papír, jelzés nélkül, hátoldalán autográf felirattal, 21,5x29,5 cm / watercolour and pencil on paper, unsigned, with autograph description on the reverse 2631609
10265
417
Pásztor Gábor (1933-2012): Csendélet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (183/200), 16×9 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft