Festmények és grafikák Tételek száma: 378
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2625805
10314
417
Szabó János (1942-): Dunakanyar, 1994. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 23x29 cm 2630539
10315
417
Szabó József (1889-1955): Zöldellő táj, 1915. Akvarell, papír, jelzett. 21×30,5 cm. 2630525
10316
417
11000
Szabó József (?-?): Kisvárosi utca, 1942. Akvarell, papír, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 23×16,5 cm. 2630527
10317
417
11000
Szabó József (?-?): Faluszéle. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 20×34 cm. 2626795
10318
417
Szabó Vladimir (1905-1991): Krisztina tér 1964. Rézkarc, papír. Üvegezett keretben. Jelzett. 29,5x39,5 cm 2605189
10319
417
Szakácsné Kozári Piroska ( - ): Zsolnay szobor, Pécs, 1984. Tus, papír, üvegezett keretben, jelzett, 19x32cm 2628779
10320
417
15000
Szász Endre (1926-2003): Férfi portré és tanulmányfej. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben. 27x16 cm 2623109
10321
417
9500
Szécsi Magda (1958-): Kalligráfia (cím nélkül), 2001. Tűzzománc, jelzett, fakeretben, 19x11 cm 2540355
10322
417
Szegvári Károly (1920-2002): Tanya. Olaj, farost, jelzett, fa keretben, 14×18 cm 2612922
10323
417
15000
Szeift Béla (1944-2012): Dísznövény, 2008. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán feliratozott. 34,5x29,5 cm 2473394
10324
417
Székely Kálmán (1944-): Mikrokozmosz. Ofszet, papír, jelzett, számozott (200/30). Az 1981-ben, Bartók Béla 100. születésnapja alkalmából megjelent grafikai mappából. 44×33 cm 2630674
10325
417
15000
Szekeres József (1944-): Erdélyi emlék. Olaj, vászon. Jelzett. Vakráma nélkül, feltekerve. 23,5x48 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft